Drukarka solwentowa

Drukarka solwentowa do wysokojakościowych wydruków wielkoformatowych, o zwiększonej odporności na oddziaływanie czynników zewnętrznych.
Typ: SOLJET PRO 4 XF-640 – max. szerokość druku 1600mm, rozdzielczość optyczna 1440dpi

Zagęszczarka do PE

Przetwarzanie opakowań EPE oraz folii PE do format aglomeratu.

Typ: Metalchem AZ-600 – wydajność  około 25kg/h

Pilarka taśmowa

Piła do cięcia pianek PE oraz PUR na plastry.

Typ: ACM STAR 600 – stół roboczy 1000mmx1000mm głębokość cięcia 550mm wysokość cięcia 200mm

Piła pionowa

Piła do cięcia pianek PE oraz PUR na plastry.

Typ: ALBRECHT BAUMER (ATB) IS – stół roboczy 2000mmx2000mm głębokość cięcia 1000mm wysokość cięcia 1250mm

Piła konturowa CNC

Cięcie profili z różnego rodzaju tworzyw spienionych. Maszyna CNC sterowana numerycznie pozwala na precyzyjne wycięcie wybranych kształtów.

Typ: RAM SPL SF – głębokość cięcia – 2200mm szerokość cięcia 2200mm wysokość cięcia 1300mm

Piła do rozkrojów poziomych

Piła do poziomego cięcia spienionych tworzyw na płyty o grubości od 5mm.

Typ Fecken-Kirfel – szerokość robocza 2000mm długość 2200mm wysokość 1000mm

Ploter frezujący CNC

Maszyna stworzona do pracy przy nestingu wszelkiego rodzaju płyt, jak również w pełnym środowisku 3D. Ploter frezujący  CNC służy do obróbki takich materiałów jak: drewno, drewnopochodne (płyta wiórowa, MDF, OSB itp.), tworzywa sztuczne (plexi, PCV, HPL itp.), kompozyty (dibond, alucobond), metale miękkie itp.

Typ Seron 1520 PROFESSIONALStół roboczy 1500mm x 2000mm – wysokość 300mm

Wycinarka mostowa hydrauliczna

Maszyna ta przeznaczona jest do wycinania w różnego rodzaju materiałach takich jak skóra, tworzywa sztuczne, papier, folie, karton, cienka blacha itp. za pomocą wykrojników.

Typ SVIT 06109 – 30ton – wymiar roboczy 480mmx1500mmx100mm

Prasa hydrauliczna mała

Maszyna ta przeznaczona jest do wycinania w różnego rodzaju materiałach takich jak skóra, tworzywa sztuczne, papier, folie, karton, cienka blacha itp. za pomocą wykrojników.

12ton – wymiar roboczy 450mmx280mmx60mm

Wykrawarka walcowa

Maszyna do wykrawania dowolnych kształtów przy użyciu wykrojników z: tektur (litych i falistych), papierów, kartonów, tworzyw sztucznych

(między innymi: grubych foli, PCV itp.) skór i wielu innych materiałów.

Typ Kryma MW-2200 – szerokość walców 2200mm – max wykrojnika 1600mm x 1600mm

Drukarka fleksograficzna

Maszyna służy do wykonywania jednokolorowych nadruków na kartonach farbą fleksograficzną wodną plastrem polimerowym. Istnieje możliwość wykonania nadruków na tekturach litych, warstwowych – mikrofali, fali B, C, pięciowarstwowych, sklejonych pudłach, gotowych wykrojach (fasonowych) itp.

Typ Flexo HMB Mikołów 1,55 – pole nadruku 1550×1500, grubość materiału do drukowania: od 0,3 do 30 mm

Speedy Packer

Nowoczesny system do szybkiego i uniwersalnego pakowania produktów. Wykonuje wypełnienia uniwersalne z pianki PUR w dowolnych kształtach. Wypełnia puste przestrzenie w opakowaniu, umożliwia zabezpieczenie przedmiotów o dowolnych wymiarach, kształtach, wadze i właściwościach.

Średnica worka 450mm długość 1900mm

Speedy Packer Insight

Nowoczesny system do szybkiego i uniwersalnego pakowania produktów. Dzięki urządzeniom formującym możliwe jest dowolnych wykonywanie kształtek z pianki PUR na zamówienie, przede wszystkim dla firm, które jednorazowo potrzebują określoną ilość pianek dla krótszej serii produktów. 

Wydajność – 150 sztuk/h

Kruszarka i separator magnetyczny

Maszyna służąca do recyclingu odzyskiwania metali żelaznych lub oczyszczanie materiałów antymagnetycznych z metali żelaznych. 

TYP: Cogelme Multi-PC-180 – wydajność  do 180kg/h

Brykieciarka do styropianu EPS

Maszyna do zagęszczania spienionego EPS. Pozwala zmniejszyć objętość odpadu styropianowego poprzez mielenie i zgniatanie.

Produkt wyjściowy to prostopadłościenne brykiety.

Typ: Heger TIGER 200-TM – stopien zgęszczenia około 10razy – wydajność  około 7kg/h

Tester zrzutowy

Urządzenie przeznaczone jest do badania wytrzymałości wyrobów i wyrobów w opakowaniach transportowych na spadki swobodne.

Typ: Lansmont PDT-80MZakres wysokości zrzutu: standard od 30.5 do 183 cm, opcjonalnie od 2.5 do 183 cm lub 45.7 do 183 cm dla rozszerzonej platformy, – maksymalna waga 80kg – maksymalna głębokość 61cm

Drukarka 3D

Urządzenie do wykonywania wydruków w technologii 3D. Model ten został wyposażony w podwójną dyszę, która pozwala na dwa rodzaje druku: dwukolorowego oraz z wykorzystaniem rozpuszczalnego materiału podporowego.

Zamykana komora robocza połączona z ogrzewanym stołem, zapewnia doskonałą możliwość stygnięcia i możliwość użycia materiału ABS.

Typ: MakerBot Replicator 2X – wymiary robocze 246mm x 152mm x 155mm

Drukarka 3D

Urządzenie do wykonywania wydruków w technologii 3D. Innowacyjna drukarka przeznaczona przede wszystkim do tworzenia prototypów o dużych rozmiarach. Maszyna ta jest największym urządzeniem MakerBot 3d printer.

Atutem nowoczesnej drukarki MakerBot z18 jest niezwykle precyzyjna platforma, a także zamykana, podgrzewana komora, zapewniająca doskonałej jakości prototypy.

Typ: MakerBot Replicator Z18 – wymiary robocze 305mm x 305mm x 457mm

Skaner 3D

Skaner 3D o uniwersalnym zastosowaniu. Pozwala przekształcić rzeczywisty przedmiot w cyfrowy model 3D i następnie poddać go edycji, a także wydrukować na drukarce 3D.

Typ: Makerbot Digitalizer Desktop 3D Scanner, Średnica skanowanego obiektu: do 20,3 cm, Wysokość skanowanego obiektu: do 20,3 cm

Ploter solwentowy

Drukarka solwentowa do wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych na papierze, folii, PCV. Drukarka Roland SolJet Pro XF-640 łączy najwyższą jakość druku z szybkością i wydajnością pracy. Urządzenie wyróżnia najnowsza generacja podwójnych głowic oraz nowy projekt nawijarki i systemu rolowego, które umożliwiają druk najwyższej jakości przy tak dużych prędkościach.

Typ: Roland SolJet PRO XF-640 – szerokość wydruku do 1600mm – DPI 1440 –wydajność  w zależności od jakości do 102m2/h

Twardościomierz ILD

Twardościomierz ILD do tworzyw spienionych

Twardościomierz CLD

Twardościomierz CLD oraz badanie wytrzymałości na zrywanie

Typ: VEB TIV RAVENSTEIN ZT 

Aparat do badania zawartości wody

Aparat do badania zawartości wody w substancjach chemicznych

Typ: Methrom 787 KF TITRINO

Suszarka laboratoryjna

Suszarka laboratoryjna do badania procesów technologicznych, w których niezbędne są fazy suszenia, wygrzewania lub kondycjonowania w atmosferze powietrza w zakresie od temperatury otoczenia do 250°C

Typ: Alpina S-40 pojemność 36 litrów, temp. max 250°C

Prasa belownica hydrauliczna

Pionowa prasa belująca służąca do zgniatania segregowanych odpadów takich jak kartony, tektury, folie i inne materiały lekkie.

Typ: HSM 500 – siła nacisku około 54 ton

Prasa mechaniczna do pianki poliuretanowej

Maszyna służąca do belowania pianek poliuretanowych.

Start typing and press Enter to search